úterý 29. ledna 2013

Brýle Adidas - to pravé pro váš sport

Pokud sháníte sluneční brýle, které budou vhodné pro vaše sportovní aktivity, potom je právě pro vás tou správnou volbou značka Adidas, která ve svém širokém sortimentu nabízí brýle speciálně navržené pro profesionální sportovce, kteří se při svých výkonech nechtějí nechat ničím omezovat.

Sluneční brýle Adidas jsou rozděleny do několika kategorií podle různých sportovních aktivit.  Brýle tak splňují odlišné požadavky na funkčnost a tvar brýlí při sportování.

·      outdoorové sluneční brýle: Adidas Terrex, Adidas Evil Eye, Adidas Elevation Climacool
·       cyklistické sluneční brýle: Evil Eye včetně nové Evil Eye halfrim a Agilis,
·         sluneční brýle pro golf: Adivista, T-sight, Retego
·         běžecké brýle: Supernova, Adizero, Adilibria
·         lyžařské a snowboardové sluneční brýle: ID2 a Yodai

Při vývinu brýlí spolupracuje značka Adidas s předními světovými atlety, kteří kladou velký důraz na funkčnost a nerozbitnost brýlí. Společnost Adidas se inspirovala praktickými nápady a potřebami, které vznikají při sportu. Na základě těchto faktů se může značka Adidas pochlubit převratnými technologiemi, které jsou jedinečné svojí nápaditostí a zpracováním. 

Clima Cool Technologie - speciální ventilační systém, který zabraňuje zamlžení slunečních čoček a tím předchází náhlému zhoršení viditelnosti.

Quick-Change Lens Systém - tento systém umožňuje snadnou výměnu slunečních čoček podle počasí a denní doby.

Performance Insert - tato technologie je vhodná pro nositele dioptrických brýlí, kteří si je mohou velmi jednoduchým způsobem připevnit k slunečním brýlím Adidas. 

Quick-Release Hinge - patentovaný uvolňovací mechanismus, který v případě nárazu místo poškození obruby brýlí uvolní stranice a ochrání brýle před zlomením. 

Double-Snap Nose Bridge - technologie se speciálním integrovaným nosníkem s dvoustupňovým nastavením, díky čemuž se nosník lépe přizpůsobí různým tvarům obličeje.

Wrap-around - sluneční brýle se speciálně navrženým systémem, který vyniká svým extra zakřivením, díky čemuž je zorné pole širší a oči mohou sledovat větší prostor.


LST (Light Stabilizing Technology) - jedinečná technologie, kterou oceníte například při jízdě na kole, na horách nebo při hraní golfu. Čočky LST jsou opatřeny trojnásobnou antireflexní úpravou aplikovanou na vnitřní stranu čoček, která harmonizuje extrémní světelné změny a světelné kontrasty.
Dioptrické brýle Adidas jsou vhodné pro všechny aktivní lidi, kteří se nechtějí zbytečně omezovat kvůli nošení dioptrií. Exkluzivní brýle Adidas jsou vysoce odolné a speciálně navržené tak, aby vyhovovaly náročným podmínkám sportovců. Kolekce brýlí Ambition nabízí sportovní brýle s osmi bázovými skly, které dokonale kopírují obličej a umožňují neomezené panoramatické vidění i do stran. Takovéto brýle jsou velmi vhodné pro cyklistiku nebo golf. Kolekce nabízí také odolné a velmi pružné dětské brýle různých typů a vzhledu.


Žádné komentáře:

Okomentovat