pondělí 14. ledna 2013

Sluneční brýle Polaroid - vysoká kvalita za rozumnou cenu

Hledáte sluneční brýle, které vám zajistí 100% ochranu proti nebezpečnému UV záření, budou vhodné pro řízení auta i pro sportovní aktivity a zároveň budou díky svému designu vypadat opravdu moderně a nadčasově? Potom jsou právě pro vás určeny sluneční brýle značky Polaroid, které jsou výjimečné svojí tzv. polarizační schopností, eliminující nepříjemné odlesky vznikající odrážením slunečního záření od vodorovných ploch. Jedná se například o nežádoucí odlesky palubní desky automobilu, mokré vozovky, sněhu nebo vodní hladiny. Brýle jsou proto velmi vhodné pro řidiče, sportovce, rybáře, ale také pro běžné nošení v každém ročním období. 

Technologie a materiál brýlí Polaroid
Sluneční brýle Polaroid jsou vyrobeny z  plastu, který má tu výhodu, že je lehčí a především i bezpečnější než skla minerální. Jedinečnost polarizační technologie se ukrývá ve speciálním vrstvení skel, která se skládají z několika fólií naskládaných na sobě. Dále jsou polarizační skla opatřeny UV filtrem, velmi praktickou otěruvzdornou vrstvou a ochranou proti roztříštění, díky které se značně minimalizuje nebezpečí poranění očí v případě nehody. 
Polarizační materiál pro výrobu čoček se vyrábí v Japonsku podle přísných norem pro výrobu LCD monitorů, což zajišťuje vynikající kvalitu povrchu a jeho vytvrzení. Tvarování čoček Polaroid je vytvářeno exkluzivní technologií tlakového leštění, díky které jsou čočky ve svém středu silnější a slabší na okrajích. Čočky tak nezpůsobují distorze obrazu a zachovávají si vynikající optické vlastnosti. Oproti tomu fólie pro výrobu běžných slunečních čoček jsou vyráběny metodou vakuového tvarování, které může způsobovat vady optického zobrazení. 


Polarizační sluneční brýle výrazně zlepšují vidění, zabraňují nežádoucímu oslnění a pohled přes ně je jasný a kontrastní i za zhoršeného počasí. Díky brýlím Polaroid budou vaše oči také méně namáhané, protože čočky zajišťují výbornou viditelnost detailů a zachovávají věrnost reálným barvám. Sluneční brýle Polaroid patří k nejprodávanějším slunečním brýlím na trhu a vynikají nejen svojí kvalitou, ale také svojí dostupnou cenou pro každého.

Dioptrické brýle Polaroid
Značka Polaroid se však nezabývá pouze výrobou slunečních brýlí, ale také v jejím sortimentu naleznete kolekci velmi kvalitních dioptrických brýlí, které jsou exkluzivní nejen svým nadčasovým designem ale také pohodlným nošením. Dioptrické brýle Polaroid jsou navíc vybaveny ochranou před UV zářením, což zajišťuje skvělou ochranu zraku a opravdový komfort svému majiteli. K brýlím si navíc můžete pořídit i skvělý polarizační kryt, který dokonale eliminuje odlesky a nepříjemné oslnění.

Historie značky Polaroid
Značka brýlí Polaroid byla založena v roce 1937 v USA, přičemž první Polaroid brýle byly vytvořeny již o dva roky dříve. Firma se postupně rozvíjela a díky svým nadčasovým technologiím pevně budovala své místo na trhu. V současné době má již značka Polaroid pobočky po celém světě, vlastní velmi rozsáhlou síť distribučních partnerů a patří tak mezi absolutní špičku na trhu v oblasti polarizačních brýlí.

Žádné komentáře:

Okomentovat