neděle 31. března 2013

Dioptrické brýle Ray Ban

Hledáte dioptrické brýle, které dokonale podtrhnou váš osobitý styl a dodají vám to pravé sebevědomí? Potom vyzkoušejte nadčasové dioptrické brýle Ray Ban, které jsou tím pravým zosobněním jedinečnosti, originality a dobrého vkusu. 

Ray Ban- značka, která je dokonalou symbiózou tradice a svobodného projevu, byla založena roku 1937, kdy jejím prvním modelem byly sluneční brýle speciálně navržené pro piloty amerického letectva. Atraktivní značka, která později dobyla i samotný Hollywood, rozšířila svoji kolekci o známý a velice oblíbený model brýlí Wayfarer, který je známý svými výraznými obrubami a extravagantností. 

Oblíbený retro styl
Dioptrické brýle Ray Ban v současné době reprezentují oblíbený retro styl, pro který jsou charakteristické mohutné plastové obroučky, přiznané nýty, větší plocha skel a hlubší očnice. 

Typický černý model brýlí Wayfarer
Dioptrické brýle Ray Ban jsou vyráběny ve stylu Wayfarer. Nejvíce typický a známý je model s mohutnými černými, nebo tmavě hnědými obroučkami. V současné době je však nabídka brýlí obohacena o výrazné barvy, jako je například zelená, modrá, žlutá nebo červená. Velice oblíbené a populární jsou také obroučky v mramorovém provedení, nebo v kombinaci dvou barev. Pokud vám nevyhovují mohutné výrazné obroučky, sortiment dioptrických brýlí Ray Ban nabízí i oblíbené poloobruby nebo tzv. bezobrubové brýle neboli vrtané. Takovéto modely jsou dokonale nenápadné, mají nižší hmotnost a nerušené zorné pole. Mezi modely dioptrických brýlí Ray Ban si tedy skutečně vybere každý zákazník přesně podle svých požadavků a přání. 

Brýle jako módní doplněk
Brýle Ray Ban jsou celosvětově velice oblíbené a staly se neodmyslitelnou součástí hollywoodských hvězd. To, že mnoho celebrit bez slunečních brýlí Ray Ban zásadně nevychází z domu, asi nikoho nepřekvapí. Zajímavostí ovšem je, že pro skvělý a slušivý design brýlí, nosí americké celebrit i dioptrické brýle Ray Ban - a to i v případě, že žádné dioptrie nepotřebují. Brýle Ray Ban se skly bez dioptrií se tedy staly oblíbenou součástí módních outfitů zpěváků, herců i modelek.


Dopřejte i vy svému zraku jedinečnou kvalitu dioptrických brýlí Ray Ban, které patří mezi nejvyhledávanější brýle na světě. Exkluzivní a dnes již legendární design i provedení brýlí, vám dá zakusit pravý pocit luxusu a nadčasovosti. S nezaměnitelnými dioptrickými brýlemi Ray Ban se budete cítit sexy, moderně a vždy upraveně.


Žádné komentáře:

Okomentovat