úterý 9. dubna 2013

Sluneční brýle Porsche Design - styl a sebevědomíSluneční brýle Porsche Design mají nadčasový vzhled, dlouholetou tradici rodinné firmy, jasnou filozofii, koncept prezentace a kvalitu. Tato převážně mužská značka je celosvětově ojedinělá a velmi originální. Sluneční brýle Porsche Design jsou stejné jako jejich nositel - dynamické, mužné, sebevědomé a stylové. Zároveň jsou neobyčejně provokativní i lehce zdrženlivé. 


Historie značky


Ferdinand Alexander Porsche, vnuk slavného zakladatele automobilové značky Porsche, byl díky své rodině odmala předurčen k tomu, aby se spolupodílel na vývoji automobilů. On však na rozdíl od svého slavného otce i dědečka, kteří byli konstruktéři, inklinoval spíše k návrhu tvarů výrobku. Jeho největším úspěchem v oblasti automobilů se stal legendární vůz Porsche 911, který se stal ideálem a naprostou špičkou mezi sportovními vozy i nepřekonatelnou designovou klasikou. I přes tento úspěch se však Ferdinand rozhodnul osamostatnit a věnovat se vlastním návrhům v oblasti designu. V roce 1972 tedy vznikla firma s názvem Porsche Design, která má na svém kontě exkluzivní návrhy hodinek, nábytku, dekorací, spotřebičů, módních kolekcí a v neposlední řadě i luxusních brýlí.Jedinečnost a originalita

Sluneční brýle značky Porsche Design jsou unikátní, vysoce sofistikované a perfektně designérsky navržené. Na jejich výrobu jsou používané jen ty nejkvalitnější a technologicky nejvyspělejší materiály. Nejmodernější technologie jsou kombinované s precizní řemeslnou zručností. Design obrouček slunečních brýlí je výsledkem dokonalých optických znalostí a fyziognomie lidské tváře. Samozřejmostí slunečních brýlí Porsche Design je jejich maximální ochrana proti škodlivému UV záření a kvalitní sluneční čočky. Mechanismus inteligentních výměnných objektivů navíc umožňuje upravovat čočky slunečních brýlí dle světelných podmínek. Sluneční brýle Porsche Design jsou velice luxusní a dokonale uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky.  


Žádné komentáře:

Okomentovat