pondělí 6. května 2013

Dioptrické brýle Augusto Valentini

Dioptrické brýle značky AugustoValentini naprosto překonávají dogma, že nosit dioptrie je nemoderní a na překážku. Tato exkluzivní italská značka se řadí mezi přední světové výrobce dioptrických brýlí. Vysoce kvalitní a designově perfektní brýle vyrábí společnost Augusto Valentini již od roku 1978. Firma byla založena jako obyčejná malá dílna a v průběhu let se postupně, díky svým úspěchům, vyvinula v organizovanou mezinárodní společnost i v lídra evropského designu. 

Dioptrické brýle značky Augusto Valentini dokonalým způsobem zosobňují pravou podstatu italského výrobku, který v sobě spojuje kvalitu, tradici, nadčasovost, kreativitu a avantgardní styl. Brýle jsou vysoce technicky precizní a zajišťují perfektní vizuální pohodu při jejich nošení. Vyznačují se svojí poněkud robustnější konstrukcí s dokonalými designovými liniemi, které podtrhují osobitost a přirozené charisma nositele. 
Brýlové obruby Augusto Valentini jsou speciálně navržené pro člověka, který upřednostňuje elegantní a zároveň mladistvý a výrazně osobitý styl. Značka brýlí Augusto Valentini je zárukou té nejvyšší kvality a zároveň výzvou k projevení vašeho ega. Výběr brýlí je tak pestrý, že je spokojeně nosí i mnohé známé celebrity. Brýle Augusto Valentini jsou zárukou luxusu a preciznosti. Z nabídky si může vybrat každý přesně podle svých nároků a požadavků. Všechny brýle Augusto Valentini jsou testovány na zdravotní nezávadnost materiálu, používají bezniklové materiály i vodou ředitelné barvy a předcházejí tak vzniku alergií.
Dioptrické brýle symbolizují především tradici a hrdost italského designu, perfektně doladí váš vzhled a podtrhnou vaši osobnost!

1 komentář:

  1. Ty první brýle se mi líbí víc. Dávám přednost takovým, které nejsou tolik výrazné. Ráda se nalíčím a pod výraznými brýlemi by mé líčení zaniklo. Brýlí jsem už vyzkoušela celou řadu. Ty, které nosím nyní, jsem našla, když jsem hledala dioptrické brýle plzeň a jsem s nimi spokojená. Potřebovala bych si tak koupit ještě jedny, abych je mohla střídat.

    OdpovědětVymazat