pátek 7. června 2013

Bezchybný styl brýlí Armani Emporio

Sluneční a dioptrické brýle Armani Emporio v sobě kombinují odvážné inovace materiálů, barev a detailů. Brýle jsou speciálně navržené pro všechny milovníky elegance, luxusu a důmyslnosti. Legendární značka Armani zaručuje jedinečnost, vysokou kvalitu a módnost. 

Brýle Armani Emporio jsou ve světě velice žádané a oblíbené. Nelze se tomu divit, jelikož zakladatel této značky – Giorgio Armani byl vyhlášen za nejlepšího návrháře v celé historii italské módy. Giorgiova cesta k návrhářství nebyla úplně přímočará. Málokdo možná ví, že se tento slavný italský návrhář v mládí nejdříve rozhodl pro studium medicíny. Školu však musel přerušit z důvodu povinné vojenské služby. Po návratu z vojny se však již ke studiu nevrátil a rozhodnul se uplatnit své umělecké schopnosti, kterými již od dětství disponoval. Nejdříve pracoval jako aranžér výloh v největším milánském obchodním domě La Rinascente. U toho však nezůstal a následně se začal uplatňovat jako nákupčí módy. Nakupoval a předváděl kvalitní zboží z Indie, Japonska a USA. Díky Armanimu poznal průměrný italský zákazník cizí módu a kulturu. Posléze začal spolupracovat s dalšími módními domy jako je Nino Cerruti, Ungaro a Zegna. V roce 1970 se osamostatnil a stal se stylistou a módním návrhářem. Jeho zlomovým okamžikem bylo navržení sportovního pánského saka bez vycpávek, které se objevilo i ve filmu Americký gigolo.

Pod značkou Armani vznikla řada linií a podznaček. Mezi nejznámější odnož této značky patří právě již zmíněná Armani Emporio, která představuje módní doplňky určené zejména dvacátníkům a třicátníkům. Tato podznačka se zabývá i návrhy luxusních slunečních a dioptrických brýlí, které jsou díky své nadčasovosti vhodné nejen pro mladé lidi, ale i pro starší generace. Brýle Armani Emporio perfektně doplní každého, kdo je elegantní, jde rád s dobou a zakládá si na kvalitě a precizním provedení.

Brýle Armani Emporio jsou vyrobeny z těch nejkvalitnějších materiálů, které vynikají svojí odolností a lehkostí. Obroučky i brýlové čočky si můžete vybírat v různém barevném provedení řídícím se dle aktuálních trendů ve světě brýlí. Stranice brýlí jsou opatřeným legendárním logem orla, který neodmyslitelně patří ke značce Armani. Brýle Armani Emporio jsou speciálně navržené pro elegantní lidi stojícími nohama pevně na zemi. Vědí, co chtějí a jdou si za svým. Jejich vytříbený vkus a znalost toho, co je kvalitní, inspiruje i ostatní lidi okolo nich. Brýle Armani Emporio nikdy nepostrádají invenci a šarm.

Žádné komentáře:

Okomentovat