sobota 13. července 2013

Sluneční brýle Calvin KleinSluneční brýle Calvin Klein jsou brýle pro individualisty, kteří mají svůj styl, milují módu a neustále hledají něco nového. Značka Calvin Klein je známá svým nadčasovým přístupem, čistými liniemi a novou invencí. Sluneční brýle Calvin Klein jdou ruku v ruce s tímto jedinečným stylem značky. Symbolizují mladého ducha, vtip a originalitu. Zároveň však v sobě nezapřou některé prvky z osvědčené klasiky a čisté elegance. Vynikají svým mimořádně kvalitním řemeslným zpracováním a osloví vás svojí nápaditostí.

Historie značky
Americký módní návrhář židovského původu- Calvin Klein, založil stejnojmennou společnost v roce 1968
s přítelem Barrym Schwartzem. Návrhář Calvin Klein je známý jako minimalista a mistr barev, který se proslavil především svými provokativními návrhy. V 70. a 80. letech 20. století se firma začala specializovat na džínové oděvy. Součástí firemní propagace se staly v té době nevídané reklamní kampaně, v nichž nechyběly spoře oděné mladé modelky. Oblečení i doplňky značky Calvin Klein jsou známé i jako unisex- to znamená, že je mohou nosit muži i ženy. Společnost ale také navrhuje a prodává dámskou a pánskou kolekci oblečení a řadu dalších produktů jako jsou sportovní oděvy, džíny, spodní prádlo, šperky, hodinky, kabelky, parfémy a oblíbené brýle.

Slunečné brýle značky Calvin Klein nejen že velice dobře vypadají a perfektně dotvoří váš outfit, ale také dokonale ochrání váš zrak před škodlivým UV zářením. Vybírat můžete z moderních plastových nebo kovových obrub, které vás zajisté nadchnou svým jedinečným tvarem i barevným provedením s originálními vzory. Čočky jsou vyrobeny z kvalitního plastu, jehož barevné provedení si můžete vybrat i v tzv. gradálu (postupná intenzita zabarvení). Brýle Calvin Klein se velice pohodlně nosí, jsou vysoce komfortní a hodí se pro každou příležitost. Jejich nositel působí velice stylově, elegantně a sebevědomě.

1 komentář: