čtvrtek 25. července 2013

Sportovní brýle CentrostylePokud rádi sportujete a nechcete být při vašich sportovních aktivitách omezeni svými dioptrickými brýlemi, existuje pro vás skvělé řešení v podobě sportovních brýlí značky Centrostyle, které oceníte při všech letních i zimních sportech! Brýle lze navíc použít i jako ochranu očí při sportu bez nutnosti zabroušení dioptrických skel.  
Sportovní brýle Centrostyle jsou výjimečné svými skvělými vlastnostmi, které jsou pro sportovní aktivity jako stvořené. Díky své změkčené vnitřní straně dokážou dokonale přilnout okolo vašich očí, aniž by způsobovaly nepříjemné otlaky a můžete je používat i při dlouhodobějším nošení. Další skvělou vlastností brýlí Centrostyle je jejich integrovaný ventilační systém, který je navržen tak, aby účinně zamezil nežádoucímu mlžení brýlí. Brýle mají navíc praktickou pružnou pásku k upevnění kolem hlavy, kterou si můžete nastavit tak, jak potřebujete. Přední strana brýlí je z nylonu a čočky jsou vyrobeny z plastu. Brýle si můžete vybrat z několika typů velikostí, což zajisté oceníte! Pokud chcete mít svůj zrak dokonale chráněný při vašem venkovním sportování a nechcete být rušeni oslnivými paprsky slunce, můžete si pořídit dioptrické brýle Centrostyle se samozabarvovacími skly.
Exkluzivní značka Centrostyle úspěšně funguje na trhu s optikou už 30 let. Dceřiná firma se nachází ve Velké Británii. V současné době má po celém světě širokou sít svých distributorů a dodává zboží do více než 80 zemí světa. Společnost Centrostyle se nezaměřuje pouze na výrobu brýlí, ale také se zabývá vývojem kvalitních pomůcek pro slabozraké. V jejím sortimentu naleznete takové výrobky, jako jsou lupy, dalekohledy nebo speciální příslušenství pro brýle nebo kontaktní čočky.
Jedinečné, skvěle funkční a mimořádně kvalitní brýle značky Centrostyle oceníte jak při zimním bruslení nebo lyžování, tak i při hře squashe, tenisu nebo jízdě na kole. Vždy se v nich budete cítit pohodlně a váš požitek ze sportu nebude ničím rušený nebo omezený.

Žádné komentáře:

Okomentovat