sobota 17. srpna 2013

Brýle značky Elle - jedinečnost a originalita pro ženyPokud hledáte brýle, ve kterých se budete cítit výjimečně, neodolatelně a žensky, potom jsou právě pro vás jako stvořené sluneční a dioptrické brýle Elle, jenž jsou inspirované ženskou krásou a sofistikovaností.

Sluneční brýle Elle
Sluneční brýle od světoznámé značky Elle jsou velice trendy, kvalitní a zároveň nadčasové. Podtrhují smyslnost a osobní kouzlo každé ženy, která je nosí. Brýle jsou naprosto výjimečné svým detailním zpracováním, díky kterému se stávají perfektním módním doplňkem. Sluneční brýle Elle jsou navrženy tak, aby nejen perfektně ochránily váš zrak, ale aby vám také posloužily jako krásný šperk během příjemných slunečných dní.

Dioptrické brýle Elle
Dioptrické brýle Elle jsou zajímavé svými originálními a velice moderními tvary, díky čemuž se v nich budete cítit sebevědomě a neuvěřitelně sexy. Brýle skvěle padnou ke každému tvaru obličeje a dodají vašemu vzhledu ten správný šmrnc.Elle- oblíbený ženský časopis i skvělé módní doplňky
Legendární časopis Elle vznikl v roce 1945, kdy jej ve Francii založil Pierre Lazareff se svou ženou Hélène Gordon. Název časopisu znamená v překladu „Ona“ a jeho koncept je zaměřený na ženskou krásu, módu, zdraví i zábavu. V roce 1981 Daniel Filipacchi a Jean-Luc Lagardère koupili časopisy společnosti Hachette, pod kterou Elle spadala. Časopis se začal vydávat i v USA kde ihned zaznamenal velikou oblibu a posléze se rozšířil i do dalších zemí. V současné době vychází ve 36 edicích na šesti kontinentech. Značka Elle má i své další odnože a najdete ji i na knihách nebo jedinečných módních doplňcích, kterými jsou i boty nebo brýle.

Žádné komentáře:

Okomentovat