neděle 25. srpna 2013

Esprit - jedinečný styl z KalifornieZnačka Esprit symbolizuje uvolněný kalifornský způsob života, pohodu a osobitý styl. Nejinak je tomu i u brýlí, které pod touto značkou vycházejí. Sluneční a dioptrické brýle Esprit vás uchvátí svými tvary a barvami, které jsou velice moderní, hravé a působí velice pozitivně. 


Sluneční brýle Esprit jsou velice stylové a hodí se jak pro lidi vyznávající eleganci, stejně jako pro ty, kteří raději volí sportovnější styl. Brýle drží krok s aktuálními módními trendy a nabízejí nečekané variace barev i tvarů, přičemž si zachovávají svůj jednoduchý styl a minimalistické detaily. Sluneční brýle Esprit jsou velice příjemné pro nošení a hodí se jak na slunnou pláž, tak i na odpolední procházku po městě. Sluneční brýle Esprit jedinečným způsobem představují léto a vše co k němu patří. Budete se v nich cítit uvolněně, sexy a nad věcí.

Dioptrické brýle Esprit jsou navržené se skvělým smyslem pro detail. Jejich sportovní styl v sobě zároveň ukrývá jedinečnou eleganci, díky čemuž brýle působí velice městsky a mladistvě. Nositel brýlí Esprit se cítí uvolněně a nenuceně. Pojmy jako ležérní móda a nedbalá elegance dokonale vystihují exkluzivní styl dioptrických brýlí Esprit. Brýle jsou vyrobeny z lehkých a velice pevných materiálů, které jsou vysoce odolné a pohodlné pro nošení.


Historie značky Esprit
Vše vzniklo v roce 1968, kdy Susie a Doug Tompkins začali prodávat oblečení přímo ze svého pojízdného karavanu v San Francisku. Tvůrci značky byli mladí a odvážní stejně jako jejich móda. V roce 1971 se tak zrodila společnost Esprit, které ve stejném roce představila světu módy svoji první oděvní řadu. Značka později začala pronikat na evropské i asijské trhy. Od 90.let se značka neustále rozrůstá a posouvá vřed. V jejím sortimentu naleznete nejen módní oblečení, ale také skvělé módní doplňky, jako jsou šperky, parfémy nebo sluneční a dioptrické brýle.

Žádné komentáře:

Okomentovat