čtvrtek 1. srpna 2013

Pánské dioptrické brýle DavidoffJedinečné dioptrické brýle značky Davidoff jsou tou správnou volbou pro všechny moderní muže, kteří vyznávají nenápadnou a zároveň nadčasovou eleganci. Pánské brýle Davidoff jsou mimořádně kvalitní a precizně propracované do nejmenšího detailu. 

Elegantní a zároveň velice stylové i originální brýlové obruby Davidoff jsou výjimečné svým tvarem i použitím jemných decentních barev, jejichž odstín skvěle padne ke každému muži i jeho oblečení. Brýle jsou vyrobeny z nerezové oceli nebo z čistého titanu, který je o 50% lehčí než běžné slitiny kovu nebo acetátu. Odlehčený  titan navíc vyniká  svojí pevností a odolností proti poškození. Brýle jsou také antikorozivní a antialergické, což zajisté velice oceníte! 

Historie značky
Zakladatel značky – Zino Davidoff se narodil roku 1911 na Ukrajině. Kvůli židovskému původu však byla jeho rodina vyhnána do švýcarské Ženevy, kde se Zino začal věnovat rodinnému obchodu. Později byl svým otcem vyslán do latinské Ameriky, kde se nechal inspirovat výrobou doutníků. Zino však nezůstal jen u podnikání s doutníky, ale později začal vyrábět i kosmetiku nebo parfémy. V současné době se značka zabývá i výrobou excelentních a kvalitních dioptrických brýlí. 

Dioptrické brýle Davidoff jsou jako stvořené pro muže-perfekcionisty, kteří jsou sebevědomí a vše mají rádi pod kontrolou. Brýle Davidoff jdou ruku v ruce s filosofií značky, kterou je motto: „Jen skutečné věci vám přinášejí skvělý pocit ze života.”

 
 


Žádné komentáře:

Okomentovat