neděle 11. srpna 2013

Sluneční a dioptrické brýle Dolce & GabbanaDolce & Gabbana je proslulá italská značka, která vždy udávala módní trendy místo toho, aby je následovala. Takové jsou i sluneční a dioptrické brýle, které značka navrhuje. Brýle Dolce & Gabbana v sobě dokonale propojují nikdy nestárnoucí klasiku i jedinečný moderní design. V sortimentu naleznete vysoce elegantní i neobyčejně extravagantní brýle, které jsou vhodné pro všechny, kteří se rádi nechávají zlákat k módním experimentům.


Za značkou Dolce & Gabbana stojí dva schopní a nadaní italští návrháři Domenico DolceStefano Gabbana, kteří se v roce 1982 setkali v jednom z milánských ateliérů. Oba se rozhodli splnit si svůj sen a brzy si otevřeli své vlastní návrhářské studio. O tři roky později byli vyzváni, aby svoji práci představili na módním týdnu v Miláně v kategorii nový talent, kde už se poprvé prezentovali pod svojí značkou. Nejprve se zaměřili na hromadnou výrobu, poté zkoušeli zaujmout složitými kombinacemi doplňků, ale stále nebyli spokojeni. V r. 1987 však nastal zlomový bod, kdy se rozhodli při svých návrzích inspirovat vášnivými a sebevědomými ženami. Firma se brzy stala proslulou po celém světě a v současné době se také orientuje na výrobu módních doplňků, jako jsou například parfémy nebo originální a vysoce kvalitní brýle.


Sluneční a dioptrické brýle Dolce & Gabbana mají svůj styl a nezapřou v sobě středomořský temperament a eleganci. Vyznačují se svými rozmanitými tvary a barvami, mezi kterými si zajisté spokojeně vybere každý. Jejich obruby jsou vyrobené z plastu a kovu a u slunečních brýlí si můžete vvbrat i zajímavě zabarvené čočky v tzv. gradálu. 


Brýle Dolce & Gabbana jsou tak oblíbené, že se s nimi pyšní současné hvězdy Hollywoodu i slavní světoví zpěváci jako je například Madonna nebo Kylie Minogue. Zažijte pocit pravého luxusu a nechejte naplno projevit svoji osobnost s jedinečnými a vysoce kvalitními brýlemi Dolce & Gabbana!

Žádné komentáře:

Okomentovat