neděle 8. září 2013

Pánské dioptrické brýle Hugo BossJedna z nejznámějších světových značek Hugo Boss představuje svoji exkluzivní kolekci pánských dioptrický brýlí, které jsou ve znamení lehkosti, preciznosti a nadčasovosti. Naprosto dokonalý a ničím nezaměnitelný design dioptrických brýlí Hugo Boss vás okamžitě dostane svým univerzálním stylem, díky kterému můžete brýle kombinovat k rozdílným druhům oblečení a použít je tak pro spoustu různých příležitostí. Ideální jsou tak pro nošení do města i do přírody. Skvěle se hodí jako doplněk k ležérní eleganci i ke sportovní uvolněné módě. 

Dioptrické brýle Hugo Boss nabízejí několik typů zajímavých tvarů, velikostí i barevného provedení. Obruby jsou vyrobeny z kvalitního odlehčeného kovu a jejich stranice jsou zajímavé svými originálními detaily. Nositel brýlí Hugo Boss se cítí elegantně a zároveň pohodlně. Brýle padnou perfektně ke každému muži, který chce vypadat moderně a upraveně za všech okolností.


Německá společnost Hugo Boss byla založena roku 1923 ve městě Mezingen stejnojmenným krejčím. Nejdříve Hugo Boss navrhoval a vyráběl uniformy pro vojáky a důstojníky, později vyráběl i pláště do deště. V této době však nešlo o příliš známou značku, a když roku 1948 Hugo Boss zemřel, na značku se téměř zapomnělo. V roce 1953 značka znovu ožila a uvedla na trh svůj první pánský oblek. V této době totiž značku převzali do svého vlastnictví dva bratři advokáti, kteří pro Huga Bosse pracovali. Ti výrazně zapracovali na image firmy. Jejich obleky se ujali, značka prorazila a Hugo Boss začal diktovat kvalitní a luxusní pánskou módu. Společnost Hugo Boss se  postupně rozrostla do dalších módních odvětví, z nichž největší je odvětví parfémů následované dioptrickými obroučkami a slunečními brýlemi. Dioptrické brýle Hugo Boss reprezentují jedinečný moderní styl a dokonale rafinovanou eleganci spojenou s péčí o detail a důrazem na kvalitní materiály.


1 komentář: