pátek 18. října 2013

Originální styl brýlí PoliceToužíte nosit brýle, které jsou originální a vymykají se zajetým stereotypům? Potom neváhejte a pořiďte si exkluzivní sluneční nebo dioptrické brýle značky Police, které vás překvapí svým dynamickým designem, nebývalým šarmem a mimořádnou kvalitou!


Sluneční brýle Police
Unikátní sluneční brýle Police reprezentují vášeň, výjimečnost a osobitost. Jejich nositel se cítí sebevědomě a nebývale sexy. Výrazný design, dokonalá propracovanost a skvělý výběr materiálů z nich vytváří mimořádně kvalitní ochranu zraku, která se stává i neokoukaným módním doplňkem. Sluneční brýle Police jsou vhodné pro lidi každého věku, kteří milují módu, ale zároveň se nestávají jejími otroky. Rádi si vybírají jen to co je kvalitní a jedinečné. Tyto exkluzivní brýle vám dodají jiskru a podtrhnou váš přirozený sex-appeal. 

Dioptrické brýle Police
Všechny nositele dioptrií, kteří hledají takové brýle, které by jim dodaly styl i sebejistotu, zajisté nadchnou dioptrické brýle značky Police, které se vyznačují svojí kvalitou, odolností a skvělou funkčností. Jejich široký výběr, skvělé kombinace barev a tvarů perfektně sedne ke každému obličeji. Zpracování i jedinečný design dioptrických brýlí Police jde ruku v ruce se současnými módními trendy. 

Historie značky Police
Jedinečná značka brýlí Police vznikla roku 1980 v Itálii, kde ji založil designér Ennio De Rigo. Inspirací pro značku se staly sluneční brýle amerických policistů, které se nosily v 80. letech. Brýle brzy nadchly celý svět a oblíbily si je i známé americké celebrity. Tvářemi značky s v průběhu času stali populární američtí herci, jako je Bruce Willis, George Clooney nebo Antonio Banderas. V roce 2004 značku reprezentoval i fotbalový mág David Beckham, který je známý svojí zálibou v módě a touhou provokovat. David se nepokojí s ničím, co je obyčejné nebo průměrné. Jeho mimořádně elegantní a zároveň rebelská image skvěle koresponduje se stylem a filosofií brýlí Police.

Žádné komentáře:

Okomentovat