středa 29. ledna 2014

Zuzana Slavíková nosí brýle Police!Brýle k herečce a moderátorce Zuzaně Slavíkové neodmyslitelně patří. Zatímco při úspěšném moderování oblíbeného pořadu Nejslabší, máte padáka! doplňovaly její přísnou image černé hranaté brýle, v běžném civilu dává herečka přednost o něco přirozenějším a ženštějším brýlím. 


Zuzana Slavíková se proto tentokrát obrátila na i-bryle.cz, kde ji zkušení odborníci vybrali brýle, které perfektně doplňují její výjimečnou charismatickou osobnost. Jako skvělá volba se ukázaly tyrkysové dioptrické brýle Police 1773 0AGT "motýlkovitého" tvaru, který perfektně sedne k jejímu tvaru obličeje. Tento model se vyrábí v rozmanité paletě barevných kombinací.

Dioptrické brýle Police jsou vyrobeny z odolného plastového materiálu, který se vyznačuje svojí vysokou životností. Brýle jsou velice lehké a pohodlné pro nošení a jsou oblíbené pro svůj originální design. Dioptrické brýle Police 1773 0AGT přirozeně podtrhují hereččin výraz a vyzdvihuje její přirozený šarm. Brýle v sobě propojují elegantní i ležérní styl zároveň a působí velice sympaticky.


Odolné a pohodlné brýle Police Zuzana Slavíková ocení i při své náročné profesi herečky. Při své pracovní vytíženosti se totiž potřebuje spolehnout na opravdovou kvalitu. V současné době je členkou pražského souboru Divadla pod Palmovkou, kde ztvárňuje řadu nezapomenutelných rolí. Herečka také pravidelně hostuje na své původní domovské scéně Národního divadla v Brně. Kromě herectví a příležitostného moderování je Zuzana Slavíková také velice uznávanou dabérkou a za svoji kariéru namluvila nespočet seriálových nebo filmových postav.

1 komentář: