neděle 13. dubna 2014

Dioptrické brýle DilemChtěli byste mít každý den nové brýle? S exkluzivními dioptrickými brýlemi Dilem je to možné! Francouzská značka Dilem nabízí svým zákazníkům jedinečnou možnost měnit stranice brýlí podle nálady nebo barvy oblečení - a to díky jednoduchého systému pro výměnu stranic! Této převratné vychytávce propadla také známá televizní moderátorka Marcela Augustová!


Možná jste si všimli, že pokaždé, když se Marcela Augustová objeví v televizi, má perfektně sladěné brýle se svým outfitem. Ať je to při moderování zpráv anebo na společenských akcích. Její trik spočívá ve výměnných stranicích, které si může vybrat podle barvy nebo stylu, a následně je snadno zacvakne ke svým dioptrickým brýlím!

Neutrácejte peníze za další dioptrické brýle!

Dioptrické brýle s výměnným systémem stranic nabízí francouzská značka Dilem, která tímto poskytuje nositelům dioptrií jedinečnou možnost vyzkoušet různé styly a barvy brýlí, aniž by museli utrácet peníze za další nové brýle. 

Jednoduchá výměna stranic!

Dioptrické brýle Dilem lze používat velice snadno. Stačí si zakoupit pouze jeden model, a k němu libovolně přikupovat různé typy stranic dle vašeho kusu. Každý den si potom budete moci vybrat stranice podle oblečení, které máte na sobě. Výměna stranic je velice jednoduchá a zvládne ji každý, provádí se pomocí snadného zacvaknutí ke konstrukci brýlí Dilem. Vše proběhne během pár vteřin a vaše nové brýle jsou na světě. 

Buďte extravagantní i nenápadní!

Díky dioptrickým brýlím Dilem si budete moci vyzkoušet extravagantní styl, nebo nenápadný elegantní vzhled. Design stranic navrhují zkušení francouzští návrháři v souladu s aktuálními módními trendy ve světě. Stranice jsou vyrobeny z odolného plastu, konstrukce brýlí je z kvalitního kovu.  
   
Dioptrické brýle Dilem – absolutní svoboda

Dioptrické brýle Dilem poskytují doposud nevídanou svobodu v oblasti dioptrických brýlí! Pokud rádi neustále objevujete nové věci, rádi experimentujete a nechcete být svázání pouze jedním styl dioptrických brýlí, potom jsou právě pro vás dioptrické brýle Dilem jako stvořené!

Žádné komentáře:

Okomentovat