sobota 26. dubna 2014

Sluneční brýle VogueSluneční brýle Vogue se perfektně hodí pro všechny mladé ženy, které milují módu a na výběru slunečních brýlí si dávají patřičně záležet. Italská značka Vogue jde ruku v ruce s aktuálními trendy a nabízí luxusní sluneční brýle, které lze kombinovat i s ostatními módními doplňky.

Sluneční brýle Vogue jsou oblíbené po celém světě. Jejich mimořádná kvalita a skvělý design zaujal také nejednu celebritu. Tvářemi sluneční brýlí Vogue byly v minulosti i takové ikony, jako nejlépe placená modelka světa Gisele Bündchen, nebo super modelka Kate Moss, která se osobně zapojila do navrhování brýlí a vytvořila pod značkou Vogue svoji vlastní kolekci. V současné době značku propaguje populární herečka a modelka Eva Mendez, jejíž obrovské charisma a ženskost perfektně koresponduje se stylem značky Vogue. 

Historie značky Vogue
Značka Vogue byla založena v 1973 a již od počátku svého vzniku je inspirována populárním americkým časopisem o módě – The Vogue. Brýle Vogue v sobě nezapřou italskou vášeň, temperament a živočišnost. Zároveň však dokážou perfektně zapadnout do amerického stylu, který udává celosvětový trend. Jejich slušivý a velice lichotivý design nosí spokojeně ženy po celém světě, buďte i Vy jednou z nich!


Sluneční brýle Vogue nejen, že vypadají skvěle, ale také dokonale ochrání vaše oči před škodlivým slunečním zářením. Perfektně se hodí nejen na pláž k plavkám, ale můžete v nich klidně vyrazit do města, nebo si je vzít k elegantnímu večernímu outfitu. Sluneční brýle Vogue v sobě totiž skvostně propojují prvky lehce sportovního i elegantního stylu, díky tomu k vám pokaždé vždy skvěle sednou.


Sluneční brýle Vogue jsou vyrobeny z mimořádně kvalitních a odolných materiálů. Plastové obruby můžete vybírat v různém designovém i barevném provedení. Zabarvené si můžete pořídit i jejich čočky. Velice moderní jsou čočky v tzv. graduálu, kdy se odstíny barev dokonale prolínají od nejsvětlejší po nejtmavší. Sluneční brýle Vogue jsou velice lehké a pohodlné pro nošení


Žádné komentáře:

Okomentovat