úterý 27. května 2014

Dioptrické brýle Vogue - nekonečná hra barev i tvarůHledáte dioptrické brýle, které vám dodají sebevědomí i sex-appeal zároveň? Doplňte svůj každodenní outfit jedinečnými dioptrickými brýlemi Vogue a poznáte tu změnu!

Aktuální módní trendy i nadčasový styl!

Dioptrické brýle Vogue dokonale odrážejí aktuální módní trendy, a díky nim vždy udržíte krok s módou! Jejich styl i název je inspirovaný proslulým americkým časopisem Vogue, který pravidelně informuje o současné módě a dění ve společnosti.

Originální tvary dioptrických brýlí, které nadchnou vás i vaše okolí!

Dioptrické brýle Vogue vynikají svými originálními tvary i mimořádně kvalitním zpracováním. Vybírat můžete z exkluzivní dámské i pánské kolekce, ve které si každý zajisté přijde na své. 

Dokonalé zpracování do posledního detailu

Detailní zpracování a široká škála barev vás přímo upoutají. Dioptrické brýle Vogue se skvěle hodí k elegantnímu i sportovnímu stylu, což zajisté ocení obzvláště muži. Brýle jsou vyrobeny z odolného plastu nebo z kovu, díky čemuž se pohodlně nosí a hodí se ke každému typu obličeje. S dioptrickými brýlemi Vogue nikdy nebudete působit usedle nebo nemoderně.

 
Nechejte se inspirovat Evou Mendez!

Dioptrické brýle Vogue jsou oblíbené po celém světě. Za dobu jejich existence se jejich tvářemi staly slavné ženy, jako je například Gisele Bündchen, nebo supermodelka Kate Moss, která se také osobně podílela na designování kolekce brýlí pro jaro a léto 2011. Tato kolekce nesla název „Kate`s Favorites.“ Aktuální tváří značky Vogue je herečka a modelka Eva Mendez, která svojí osobností skvěle doplňuje image značky.


Dodejte svému vzhledu nový rozměr! Vyjádřete své já skutečně originálně a zbavte se každodenní šedi! Dioptrické brýle Vogue se stanou vaší neodmyslitelnou součástí a jejich sexy vzhled zaujme i vaše okolí!

Žádné komentáře:

Okomentovat