pátek 20. června 2014

Proč nosit polarizované sluneční brýle?


Polarizované sluneční brýle mají na rozdíl od běžných slunečních brýlí jednu funkci navíc. Nejenže ochrání váš zrak před škodlivým zářením, ale také zamezí dráždivému oslnění, které vzniká odrazem slunečních paprsků od vodorovných ploch.

Zažívejte ničí nerušený pohled!

Polarizované sluneční brýle tedy poskytují svému majiteli skutečný komfort, a pokud je někdy ozkoušíte, už se nebudete chtít k obyčejným slunečním brýlím nikdy vrátit. Díky polarizaci čoček totiž budou vaše oči i během letního poledne v klidu, uvolněné a bez podráždění. Bez jakékoliv zátěže vašich očí si totiž budete moci vychutnávat ničím nerušeným pohled, ať budete v přírodě či ve městě.


Sluneční brýle Polaroid

Přední značkou ve světě polarizovaných slunečních brýlí je americká společnost Polaroid, která se zabývá výrobou polarizovaných brýlí již od roku 1937. Od té doby patří sluneční brýle Polaroid mez nejprodávanější a nejoblíbenější sluneční brýle na světovém trhu.

Kdy je vhodné nosit polarizační brýle?

  • Polarizované sluneční brýle oceníte zejména při řízení automobilu, kdy mohou váš pohled a bezpečnou jízdu rušit světelné odlesky odrážejí se od mokré vozovky nebo od palubní desky auta. Polarizované brýle navíc zlepšují kontrastní vidění a tím přispívají k bezpečné jízdě.
  • Sluneční brýle s polarizovanými čočkami jsou mimořádně vhodné pro sportovní aktivity, kdy je využijete zejména při lyžování, kdy dokážou zamezit nepříjemnému odrážení slunečních paprsků od sněhu.
  • Polarizované brýle jsou také ideální pro pobyt u vody či na pláži, kdy vám umožní ničím nerušený pohled na třpytící se vodní hladinu. Díky polarizovaným čočkám slunečních brýlí si také budete moci pohodlně číst časopis nebo knížku, aniž by vám zářivé bílé plochy papíru znepříjemňovaly četbu.


Žádné komentáře:

Okomentovat