úterý 22. července 2014

Sluneční brýle Armani EmporioSluneční brýle Armani Emporio jsou skvělou volbou na léto pro všechny lidi, kteří vyznávají elegantní styl a detailní propracovanost. Sluneční brýle, které jsou navržené takovou módní ikonou jako je Giorgio Armani, vás zkrátka nezklamou!

Sluneční brýle Armani Emporio v sobě ukrývají italský šmrc a vášeň. Zároveň jsou však nebývale elegantní a nadčasové. Jejich linie a design na sebe dokážou strhnout pozornost a zároveň perfektně zapadnou ke každému outfitu – a to i v případech kdy chcete být extravagantní nebo nenápadní.

Sluneční brýle Armani Emporio jsou vyrobeny z těch nejkvalitnějších materiálů. Vynikají svojí odolností a vysokou životností. Barevné provedení obrouček jde ruku v ruce s aktuálními trendy. Sluneční brýle Armani Emporio se perfektně hodí pro mladou i starší generaci. 


Kdo je Giorgio Armani?
Giorgio Armani byl vyhlášen za nejlepšího návrháře v celé historii italské módy. Giorgiova cesta k návrhářství nebyla úplně přímočará. Málokdo možná ví, že se tento slavný italský návrhář v mládí nejdříve rozhodl pro studium medicíny. Školu však musel přerušit z důvodu povinné vojenské služby. Po návratu z vojny se však již ke studiu nevrátil a rozhodnul se uplatnit své umělecké schopnosti, kterými již od dětství disponoval. Nejdříve pracoval jako aranžér výloh v největším milánském obchodním domě La Rinascente. U toho však nezůstal a následně se začal uplatňovat jako nákupčí módy. Nakupoval a předváděl kvalitní zboží z Indie, Japonska a USA. Díky Armanimu poznal průměrný italský zákazník cizí módu a kulturu. Posléze začal spolupracovat s dalšími módními domy jako je Nino Cerruti, Ungaro a Zegna. V roce 1970 se osamostatnil a stal se stylistou a módním návrhářem. Jeho zlomovým okamžikem bylo navržení sportovního pánského saka bez vycpávek, které se objevilo i ve filmu Americký gigolo.

Žádné komentáře:

Okomentovat