pondělí 1. září 2014

Aktuální trendy v dioptrických brýlíchDioptrické brýle Vogue jsou velice ženské a sexy. Zaujmou vás zejména svým vyzývavým designem, pestrými barvami a velice originálními detaily. Tvářemí dioptrických brýlí Vogue byly i takové ikony jako je Gisele Bündchen, supermodelka Kate Moss nebo herečka a modelka Eva Mendez. 

elegantním ženám a mužům, kteří mají rádi preciznost a minimalistické detaily. Nadčasové line, mimořádně kvalitní materiál a dokonalé řemeslné zpracování – takové jsou dámské a pánské dioptrické brýle Armani Emorio, které se pyšní legendárním znakem orla-symbolem značky Armani. 

Kdo chce být skutečně trendy a zároveň miluje tzv. retro styl, toho zajisté nadchnou dioptrické brýle Ray Ban, které se vyznačují mohutnými obroučkami, pestrou hrou motivů i barev a svému nositeli tak poskytují jistou dávku extravagance. V současné době jsou dioptrické brýle Ray Ban populární převážně mezi mladými lidmi i hollywoodskými celebritami.

ležérně a nenuceně. Jejich design se nese v duchu tzv. nedbalé elegance a perfektně sednou zejména k pohodovým mužům, kteří si rádi vybírají skutečnou kvalitu a zároveň jsou vždy lehce nad věcí. Dioptrické brýle Tommy Hilfiger v sobě spojují sportovní i elegantní styl a svému nositeli vždy dodají patřičný šmrnc.

Žádné komentáře:

Okomentovat