úterý 30. září 2014

RAY BAN Original Wayfarer JeansNosíte rádi džíny? Nyní si je můžete díky značce Ray Ban také nasadit na oči! Společnost Ray Ban vždycky dokáže přijít na trh s něčím novým. Tentokrát se nechala inspirovat oblíbeným kouskem oblečení, který snad nikdy  nevyjde z módy – džínami!Nejedná se ovšem o pouhou napodobeninu džínového materiálu. Obruby slunečních brýlí  Ray Ban Original Wayfarer Jeans jsou skutečně vytvořeny pomocí 100% pravé džínoviny! Jedná se o unikátní metodu, na které firma pracovala 2 roky. Rámy brýlí se vyrábějí pomocí speciálního vrstvení denimu. Tato metoda je prováděna při teplotách až 200 ° C, aby se dosáhlo dokonalého přilnutí.


Jedinečný vzhled slunečních brýlí Ray Ban Original Wayfarer Jeans vás naprosto nadchne! Vaše džíny tak budete moci mít perfektně sladěny se slunečními brýlemi a za každých okolností tak budete vypadat velice moderně a atraktivně. 

Sluneční brýle Ray Ban Original Wayfarer Jeans jsou k dostání v šesti chladných odstínech, které se perfektně hodí ke sportovně elegantní módě. Tyto sluneční brýle dokážou působit velice originálním a zároveň nenuceným dojmem. 


 Sluneční brýle Ray Ban Original Wayfarer Jeans jsou jako stvořené po mladou generaci sebejistých lidí, kteří dávají přednost ležérnímu stylu .

Žádné komentáře:

Okomentovat