úterý 16. září 2014

Ray ban Wayfarer CosmoMilujete pestré barvy? Potom je právě pro vás jako stvořená jedinečná letní kolekce brýlí Ray ban Wayfarer Cosmo, která se nechala inspirovat barvou duhy a vesmírným třpytem hvězd!

Kolekce slunečních brýlí Ray ban Wayfarer Cosmo je velice nápaditá a originální. Dynamické barevné odstíny obrouček a čoček se spolu dokonale prolínají a vytvářejí unikátní multi-dimenzionální efekt. Jednotlivé modely brýlí nesou názvy planet a jejich kontrastní protikladné barvy rámů a čoček vás již na první pohled zaujmout a uchvátí!

Barvy vašich slunečních brýlí se tak budou měnit během dne podle intenzity a sklonu světla!

Povrch slunečních brýlí s měnící se barvou vzniká pomocí speciálních mikro-krystalů oxidu křemičitého s
povrchovou úpravou vysoce refrakčními oxidy kovů, které tvoří supertenké a hladké destičky odrážející světlo. Toto světlo se následně mění v široké škále měnících se interferenčních barev. V závislosti na úhlu pozorování a osvětlení vykazují sluneční brýle Ray Ban jedinečnou okouzlující barevnou souhru s množstvím nuancí, které do sebe navzájem prolínají. 

Sluneční brýle Ray ban Wayfarer Cosmo, které pomocí měnících se odstínů vytvářejí nevídaný barevný efekt, jsou zkrátka nepřehlédnutelné! Za každých okolností se s nimi budete cítit výjimečně a extravagantně! Zaujměte své okolí s jedinečnými slunečními brýlemi Ray Ban Wayfarer Cosmo!

Žádné komentáře:

Okomentovat