neděle 30. listopadu 2014

Sluneční brýle Ray Ban LiteforceToužíte mít moderní sluneční brýle s výraznými obrubami, které ale budou zároveň lehké tak, že je sotva pocítíte na nose? Takové jsou sluneční brýle Ray-Ban Liteforce, které vás překvapí svojí výjimečnou lehkostí!

Vysoce odolný a lehký materiál

Sluneční  brýle Ray Ban Liteforce jsou vyrobené z vysoce odolného semi-krystalického termoplasu, který je pevný, pružný, vysoce odolný a zároveň extrémně lehký! Tento unikátní materiál se používá v letectví, v automobilovém průmyslu i v oblasti lékařských implantátů.
Díky tomuto jedinečnému materiáru jsou sluneční brýle Ray-Ban Liteforce lehké jako pírko a jejich nošení je tedy velice pohodlné.

Moderní retro vzhled

Sluneční brýle Ray-Ban Liteforce jsou k dostání v různých zajímavých tvarech i barevných provedeních.www.i-bryle.cz naleznete moderní sluneční brýle Ray-Ban Liteforce, jejichž tvar je inspirovaný klasickými modely Wayfarer a Aviator. Vybírat můžete z modelů s oválnými čočkami, čtveratými čočkami i s legendárními čočkami ve tvaru kapky.  
Na stránkách

Zaujmout vás také mohou pestré barevné odstíny brýlí Liteforce, které jsou v souladu se současnými módními trendy. Nechybí ani barevné obruby brýlí sladěné se stejným barevným zabarvením čoček.

Pohodlné nošení a perfektní ochran zraku
S mimořádně lehkými slunečními brýlemi Ray-Ban Liteforce budete moderní, sexy a zároveń se budete cítit neuvěřitelně pohodlně. Pokud si navíc pořídíte brýle Ray-Ban Liteforce opatřené polarizačními skly, budou vaše oči perfektně chráněné před nepříjemnými světelnými odlesky, což ocení zejména řidiči

Žádné komentáře:

Okomentovat