pátek 30. ledna 2015

Sluneční brýle Ray-Ban inspirované tancem a hudbou


I když mají sluneční brýle Ray-Ban dlouhou historii a v současné době jsou již v módním odvětví legendou, stále dokážou zaujmout mladé lidi a držet s nimi krok. Jedním z důkazů, že tato značka rozhodně neusnula na vavřínech, jsou naprosto jedinečné kolekce slunečních brýlí Ray-Ban Original Wayfarer Dancers a Ray-Ban Original Wayfarer Music.

Ray-Ban Original Wayfarer Dancers

Sluneční brýle Ray-Ban Original Wayfarer Dancers jsou navrženy tak, aby roztančily váš vzhled a zbavily vás nudy! Tyto brýle se totiž vyznačují speciálními plastovými obrubami v unikátním 3D provedení, které zobrazuje motiv tance a tanečníků na parketu. Vzhled těchto brýlí působí velice originálně a působivě. Zajímavé zpracování a pestré barvy, které jsou perfektně zkombinované, vytvářejí velice extravagantní vzhled. Zároveň sluneční brýle Ray-Ban Original Wayfarer Dancers nejsou jen pro parádu a můžete se spolehnout, že vám zajistí dokonalou ochranu před UV paprsky. Sluneční brýle Ray-Ban Original Wayfarer Dancers se perfektně hodí pro mladé dynamické lidi, kteří mají rádi pocit svobody, milují tanec a vyhledávají originální věci. 


Ray-Ban Original Wayfarer Music
 
Sluneční brýle Ray-Ban Original Wayfarer Music jsou brýle inspirované hudbou a její pestrostí. Zatímco obruby a přední strana obrub působí celkem nenápadně, vnitřní strana bočnic je ozdobená originálními barevnými vzory. Nenápadný a zároveň extravagantní vzhled slunečních brýlí Ray-Ban Original Wayfarer Music vyjadřuje schopnost hudby projevovat se v mnoha podobách, rytmech a stylech. 


Žádné komentáře:

Okomentovat