pátek 16. ledna 2015

Sluneční brýle Ray-Ban Original Wayfarer Urban CamouflageDoplňte svoji módní kreaci jedinečný maskáčovým vzorem, kterým jsou ozobené stranice slunečních brýlí Ray-Ban Original Wayfarer z kolekce Urban Camouflage!

Maskáčový styl neboli Camo styl pochází ze zkratky anglického slova camouflage, což znamená maskování. Sluneční brýle Ray-Ban Original Wayfarer Urban Camouflage jsou právě tímto camouflage stylem inspirované a přinášejí vám tak naprosto něco nového!


Z pohledu zepředu vypadají sluneční brýle Ray-Ban Original Wayfarer Urban Camouflage jako typické brýle Ra-Ban Wayfarer, při pohledu z boku ovšem tyto brýle dokážou zaujmout barevným maskáčovým stylem, který je naprosto ideální volbou pro outfit, který potřebuje oživit něčím originálním!

Sluneční brýle Ray-Ban Original Wayfarer Urban Camouflage se perfektně hodí pro nošení do města i do přírody. Zajímavé barevné kombinace slunečních brýlí Urban Camouflage působí velice atraktivně a úchvatně. Zaujmout vás může například kombinace barev zelená, žlutá a červená, nebo fialová, modrá a růžová. 

Obruby slunečních brýlí Ray-Ban Original Wayfarer Urban Camouflage jsou vyrobené z kvalitního plastu a jsou navrženy v pestrých barvách bez vzoru. Stanice brýlí Urban Camouflage jsou oproti tomu pestré a vzorované.

Sluneční brýle Ray-Ban Original Wayfarer Urban Camouflage se velice pohodlně nosí a jsou lehké na nose. Dodají vám tu správnou jiskru a pozvednou vaše sebevědomí.

Žádné komentáře:

Okomentovat