pátek 20. února 2015

Sluneční brýle Ray-Ban ANDYVelké obruby a barevné rámy-to jsou exkluzivní sluneční brýle Ray-Ban Adndy, které jsou inspirovány kultovním tvarem Wayfarer. Oproti klasickému modelu jsou ovšem tyto brýle o něco výraznější a hravější.


Sluneční brýle Ray-Ban ANDY vás nadchnou svým dokonalým designovým zpracováním, svěžími barvami a ohromujícími barevnými čočkami, které zaujmou vaše  okolí. Sluneční brýle Ray-Ban Andy jsou k dostání v takových barevných provedeních, jako je např. fialová, hnědá, šedá, černá, oranžová. Rám brýlí má jedinečný pogumovaný povrch pro pohodlné nošení. 


Sluneční brýle Ray-Ban ANDY přinesou do vašeho každodenního života vzrušení a nový styl. S těmito slunečními brýlemi na sebe upoutáte pozornost, budete trendy a každý váš outfit bude plný nové energie. 

Značka Ray Ban byla založena v USA v roce 1937 firmou Bausch & Lomb a od roku 1999 ji vlastní italská firma Luxottica. Sluneční brýle Ray Ban byly původně speciálně navržené pro letectvo Spojených států, údajně proto, že vojáci odmítali nosit klasické sluneční brýle, které vytvářely nevzhledné neopálené kruhy kolem očí. Brýle Ray Ban jsou tedy unikátní svým tvarem, který chrání oči před slunečním zářením, ale zároveň nedoléhá těsně k obličeji a dokonale tak eliminuje ostrý přechod mezi opálenou a neopálenou částí obličeje. Takto tedy vznikly jedny z nejznámějších slunečních brýlí Ray Ban Aviator, které jsou dodnes přezdívané také jako “pilotky“. 

Žádné komentáře:

Okomentovat