pondělí 20. dubna 2015

Sluneční brýle Polaroid SUNCOVERS - jedinečná vychytávka pro nositele dioptrií!Nosíte dioptrické brýle a nevíte jakou zvolit ochranu zraku během letních dnů? Zajisté vás mile překvapí jedinečná vychytávka od značky Polaroid, která má pro vás ve své nové kolekci připravené speciální sluneční brýle na brýle Polaroid SUNCOVERS, které jsou navržené tak, abyste je mohli nosit na nose současně s dioptrickými brýlemi!

Sluneční brýle Polaroid SUNCOVERS mají speciální tvar, který perfektně sedne na většinu tvarů dioptrických brýlí. Brýle SUNCOVERS jsou vyrobené z kvalitního plastu a vynikají svojí lehkostí. Jejich nošení je velice pohodlné a brýle dobře na obličeji sedí.

Sluneční brýle Polaroid SUNCOVERS vypadají velice moderně a atraktivně. K dispozici jsou v různých barevných variantách, které vás perfektně doplní. Výhodou také je, že sluneční brýle Polaroid SUNCOVERS jsou takřka k nerozeznání od běžných slunečních brýlí a dioptrické brýle pod nimi nejsou vidět.


Díky slunečním brýlím Polaroid SUNCOVERS nebudete muset složitě řešit jak v létě ochránit vás zrak! Budete si tak moci dopřát skutečně ostrý pohled bez rušivých slunečních paprsků!


Vzhledem k tomu, že jsou sluneční brýle Polaroid SUNCOVERS opatřeny polarizačními čočkami, nebudou vaše oči namáhány ani nepříjemnými světelnými odlesky, které se odrážejí od vodorovných ploch. Sluneční brýle Polaroid SUNCOIVERS jsou tak vhodné například pro řidiče, kterým by mohlo nepříjemné oslnění ztěžovat řízení vozidla.

Žádné komentáře:

Okomentovat