čtvrtek 30. dubna 2015

Sluneční brýle Ray-Ban Clubmaster – styl 50.let, který neomrzíHledáte sluneční brýle, které budou elegantní i extravagantní zároveň? Právě takové jsou sluneční brýle Ray-Ban Clubmaster, do kterých se zamilujete na první pohled!
 
Sluneční brýle Ray-Ban Clubmaster se začaly nosit již v padesátých letech minulého století. Jejich nezaměnitelný design ovšem dokáže stejně zaujmout i dnes. Model brýlí Ray-Ban Clubmaster v sobě kombinuje tvar legendárních pilotek s oblíbeným plastovým modelem Wayfarer. Úzké kovové obroučky jsou na horní straně vyztužené plastem, který je použit také na stranicích brýlí. Podle výrazného horního okraje se těmto brýlím také velice často přezdívá Browline, jelikož jejich výrazné očnice kopírují tvar obočí. Brýle Ray-Ban Clubmaster jsou také doplněné rafinovanými nýty, které jsou k vidění na jejich obrubě i na stranicích.

Sluneční brýle Ray-Ban Clubmaster jsou ideální volbou pro milovníky retro stylu, ale také pro ty, kteří rádi vyhledávají výjimečné věci. Brýle Ray-Ban Clubmaster jsou dnes populární stejně, jako tomu bylo před mnoha lety. Jejich prostý ale zároveň velice výrazný design stále dokáže zaujmout a překvapit. Neváhejte a pořiďte si na léto sluneční brýle, které mají opravdový styl!


Sluneční brýle Ray-Ban Clubmaster jsou k dostání v mnoha provedeních. Klasické brýle Clubmaster mají nejčastěji kovové obroučky ve zlaté barvě a horní plastové rámy v černém nebo v hnědě žíhaném provedení. Barvy čoček jsou k dispozici v různých odstínech od šedé až po růžovou. Brýle Ray-Ban Clubmaster si můžete pořídit také s polarizační úpravou.

Žádné komentáře:

Okomentovat