sobota 30. května 2015

Ray-Ban Round Metal - retro brýle, ve kterých zaujmete vaše okolíHledáte sluneční brýle, které ještě více podtrhnou váš retro styl? Pořiďte si pro nadcházející léto sluneční brýle Ray-Ban Round Metal, které perfektně doladí každý váš retro outfit! 

Sluneční brýle Ray-Ban Round Metal mají kultovní design, který je inspirovaný módou roku 1960. Kulaté obruby s tenkým kovovým rámem dokážou udělat velký dojem! 

Sluneční brýle Ray-Ban Round Metal mají kvalitní minerální skla, která zajišťují vysoce spolehlivou ochranu očí před UV zářením. V nabídce jsou skla nejen různých zajímavých barev, ale také s různými odstíny zrcadlové úpravy. Zrcadlová úprava skel přitom nejen, že vypadá velice sexy, ale také zlepšuje komfortní vidění přes brýle, zlepšuje obraz a odstraňuje odlesky. 


Tenké kovové stranice brýlí jsou zakončeny plastovými koncovkami. Barvu obrub brýlí si můžete zvolit nejen v klasickém zlatém, stříbrném nebo bronzovém provedení, ale také například s netradičním vzorem, který se objevuje i na koncovkách. Takto docílíte skutečně jedinečného vzhledu!

I když jsou sluneční brýle Ray-Ban Round Metal velice módní, není to na úkor jejich pohodlnému nošení, jak tomu u některých brýlí bývá. Sluneční brýle Ray-Ban Round Metal jsou velice lehké a perfektně sedí na nose. Jsou vhodné pro nošení po celý den. 

 
Vyberte si z různých barevných odstínů skel a stylů obrouček právě ty svoje sluneční brýle Ray-Ban Round Metal a buďte pro své okolí naprosto jedineční a originální!

Žádné komentáře:

Okomentovat