středa 24. června 2015

Ray-Ban Distressed - sluneční brýle s opotřebovaným efektemHledáte opravdu něco výjimečného a nebojíte se jít proti proudu? Pořiďte si sluneční brýle Ray-Ban s obnošeným efektem a dodejte tak svému stylu skutečně nevšední výraz!

Nová kolekce slunečních brýlí Ray-Ban Distressed přináší pro všechny milovníky netradiční módy a vintage stylu legendární modely Wayfarer a Aviator se speciální povrchovou úpravou obrub, která působí, jako byste vaše sluneční brýle rozhodně nešetřili!

Jedinečný opotřebovaný vzhled brýlí v sobě kombinuje poškrábání, odření nebo viditelnou patinu, což v kombinaci s přírodní koloristikou činí z tohoto kultovního modelu skutečný unikát. Díky tomu brýle vypadají, že již toho s vámi hodně zažili a vy s nimi!
Tento unikátní aged design jde ruku v ruce se současnými módními trendy, které dávají zelenou všemu co je staré a obnošené!

Každé brýle z kolekce Ray-Ban Distressed jsou svojí úpravou a vzhledem originální a nenapodobitelné. Tento zajímavý módní kousek zkrátka musíte mít! 

Takovéto technologicky náročné povrchové úpravy jsou skutečným výrazem neopakovatelného stylu značky Ray-Ban.

Se slunečními brýlemi Ray-Ban Distressed budete působit velice charizmaticky a přitažlivě. Uhlazený styl může působit někdy trochu nudně. S brýlemi Ray-Ban Distressed ale ozvláštníte svoje oblečení a ihned v nich zaujmete své okolí!

Žádné komentáře:

Okomentovat