úterý 30. června 2015

Sluneční brýle Oakley a jejich výjimečné technologie

Sluneční brýle Oakley patří mezi ty nejkvalitnější brýle, které jsou v současné době dostupné na trhu. Díky svým unikátním technologiím a vysoké odolnosti jsou oblíbené také u předních světových sportovců. Značka Oakley má na svém kontě již přes 600 patentů a neustále vyvíjí nové. Do portfolia slunečních brýlí Oakley patří nejen klasické modely pro běžné nošení, ale také unikátně tvarované sportovní sluneční brýle s výměnnýni skly. Sportovní sluneční brýle Oakley jsou navíc rozděleny do několika kategorií podle druhu sportu. V nabídce tak nechybí sluneční brýle pro lyžaře, snowboardisty, cyklisty nebo golfisty.

Přehled základních technologií, kterými jsou sluneční brýle Oakley opatřeny :

Plutonite® Lens
Mimořádně odolný a opticky vyvážený materiál čoček, který dokáže 100% blokovat UVA, UVB i UVC paprsky, včetně škodlivého modrého záření. Díky tomu, že je plutoniová příměs obsažena přímo v čočce, nelze ji používáním brýlí odstranit nebo narušit, a tím snížit UV ochranu.

High Definition Optics®
Souhrn patentovaných technologií, které zajišťují čisté ostré vidění a zachování věrného obrazu, bez nežádoucího zkreslovacího nebo zvětšovacího efektu. 

Iridium®
Speciální úprava zevního povrchu čoček pomocí nanesení tenké vrstvy iridia. Tato technologie zlepšuje optické vlastnosti čoček za zhoršených světelných podmínek a snižuje účinky prudkého oslnivého světla.
 
O-Matter ™
Unikátní patentovaný materiál pro výrobu obrub, který je používaný výhradně značkou Oakley. Jedná se o mimořádně pružný a ultra lehký materiál, který je vysoce odolný vůči nárazům a poškození. Speciální geometrie materiálu O-Matter ™ navíc umožňuje širší periferní vidění. 

Three-Point Fit
Unikátní systém zajišťující dotyk brýlí pouze na třech místech hlavy (na nose a na dvou místech nad ušima). Díky této technologii odpadá nutnost zakřivení nožiček stranic, brýle pevně drží na svém místě, aniž by tlačily a při nošení nejsou na hlavě téměř cítit. 

Impact Protection
Všechny sluneční brýle Oakley splňují standardní požadavky na odolnost vůči dopadu, úderu a nárazu dle stanovených kritérií Americké Standardizační Organizace (ANSI).

Žádné komentáře:

Okomentovat