pátek 17. července 2015

Fotochromatické sluneční brýle Oakley


Kvalita světla i intenzita slunečních paprsků se během dne významně mění. Pokud se tedy například vydáte na celodenní projížďku na kole, budete za poledne potřebovat jiné sluneční brýle, nežli k večeru, kdy je viditelnost snížená. Počasí se navíc neustále mění a jasnou oblohu může během chvíle vystřídat polojasno nebo oblačno. 

Tento problém, s kterým se potýkají všichni aktivní sportovci pohybující se v terénu, pomáhá řešit značka Oakley, která vyvinula jedinečné samozabarvovací brýle s technologií Photochromic.Fotochromatické čočky mění stupeň svého zabarvení podle aktuálního slunečního záření.  Při prudkém světle se stávají tmavšími a při poklesu sluneční intenzity jsou světlejší. Skla se tak perfektně přizpůsobují proměnlivým podmínkám slunečního záření a zajišťují tak svému nositeli maximální pohodlí. 

Spolehnout se můžete na to, že fotochromatická skla poskytují spolehlivou UV ochranu i tehdy, pokud jsou maximálně zesvětlená v zataženém počasí. Adaptace samozabarvovacích brýlových čoček je velmi rychlá a dokáže být optimální v každé situaci. Ztmavení skel tak nebude nikdy příliš velké, pokud se slunce schová na chvíli za mraky, a ani slabé, když bude opět plně zářit.

Sluneční brýle se samozabarvovacími skly Oakley Flak Jacket XLJ jsou tedy ideální volbou pro všechny aktivní sportovce, kteří se během sportování nemohou zdržovat výměnou slunečních brýlí a potřebují dobře vidět za všech světelných podmínek. 

Sluneční brýle se samozabarvovacími skly Oakley Flak Jacket XLJ tak ocení zejména cyklisté, kteří potřebují vidět bezpečně na silnici i za ztížených světelných podmínek. 

Sluneční brýle se samozabarvovacími skly Oakley Flak Jacket XLJ jsou speciálně tvarované, odolné vůči nárazům a poškrábání, a díky speciálnímu anti-skluzovému materiálu vám budou skvěle držet na obličeji, i když se při sportování zpotíte. Se sportovními slunečními brýlemi Oakley Flak Jacket XLJ se tak již nebudete muset při sportování v ničem omezovat a nepřekvapí vás ostré sluneční paprsky, ani snížená viditelnost za oblačného počasí. Díky tomu se zároveň se zvýší nejen vaše pohodlí, ale také vaše bezpečnost.

Žádné komentáře:

Okomentovat