pátek 14. srpna 2015

Nové modely Ray-Ban ClubmasterOblíbený model slunečních brýlí Ray-Ban Clubmaster je nyní k dostání v nových provedeních, které vás nadchnou! Své oblíbené Clubmastery si tak nyní můžete pořídit z hliníku, s výraznými rámy anebo ve větších rozměrech! Záleží pouze na vás, který model si vyberete!

Sluneční brýle Ray-Ban Clubmaster Aluminium mají unikátní hliníkový rám, díky kterému jsou brýle mimořádně lehké a odolné. Hliníkový rám má různé barevné odstíny, které vypadají velmi originálně. Zaujmout vás může např. jedinečný stříbrný, měděný nebo bronzový odstín. Se slunečními brýlemi Ray-Ban Clubmaster Aluminium se budete cítit velmi moderně a jedinečně.

Sluneční brýle Ray-Ban Clubmaster Oversized jsou unikátním spojením legendárního modelu Wayfarer i Clubmaster. Tyto sluneční brýle se od typického modelu Clubmaster odlišují oválnějšími čočkami a většími rozměry. Takto se brýle ještě lépe hodí ke každému typu obličeje. Sluneční brýle Ray-Ban Clubmaster Oversized dokážou zaujmout vaše okolí a dodají vám sebevědomí.

Pokud rádi vyhledáváte extravagantní věci, potom vás zajisté zaujme nový model Ray-Ban Clubmaster Fleck, který je unikání svým výrazným vzhledem. Obruby brýlí jsou ozvláštněny výrazně kontrastujícími fleky, zatímco stranice jsou navrženy v jedné barvě. Brýlím nechybí ani kovové detaily. Brýle Ray-Ban Clubmaster Fleck vám dodají sebevědomí a styl!

Žádné komentáře:

Okomentovat