neděle 30. srpna 2015

Sluneční brýle Oakley PRIZM™Sluneční brýle Oakley se neustále vyvíjejí vpřed a posouvají hranice možností. Právě jednou z jedinečných vychytávek této značky je nová technologie čoček PRIZM™, která upravuje vidění podle podmínek prostředí a intenzity slunečního svitu. Tato technologie dokáže zvýrazňovat určité barvy, zvyšuje kontrast a také přirozeně dokresluje špatně viděný obraz. Díky technologii čoček PRIZM™ budete vidět více ostřeji, výrazněji a budete mít tudíž při sportování rychlejší reakce. Významně se tím také zvýší vaše bezpečnost, jelikož budete mít lepší přehled o stavu terénu. Oakley navrhlo několik druhů čoček s technologií PRIZM™ dle aktuální sportovní oblasti.

Druhy čoček Oakley PRIZM™:

PRIZM™ DAILY POLARIZED -  speciální plastové čočky s technologií PRIZM a s polarizací. Zamezují oslnění a zajišťují ostrý a kontrastní obraz. Ideální pro běžné použití. 


PRIZM™ ROAD – čočky zvyšují kontrastní vidění a umožňují lépe rozeznávat překážky na silnici, jako jsou například výmoly nebo kamey. Díky tomu bude vaše jízda bezpečnější. 

PRIZM™  TRAIL – ideální pro projížďky na vysokohorských stezkách a v náročném terénu. S těmito čočkami snadněji rozlišíte překážky na cestě, jako jsou kameny nebo písek. Díky tomu se zvýší vaše bezpečnost.
PRIZM™  GOLF – čočky ideální zejména pro golfisty. Tato prizmatická úprava zlepšuje kontrasty a zintenzivňuje rozdíly v odstínech trávy. S těmito brýlemi budete mít lepší přehled o terénu a bude se vám lépe orientovat na trávníku.
PRIZM™ ANGLING – speciální čočky usnadňují pohled na vodní hladinu a chrání oči před rušivými odlesky. Zároveň umožňují vidět lépe na to, co děje pod vodní hladinou. Ideální pro rybáře.

Žádné komentáře:

Okomentovat