pátek 28. srpna 2015

Sluneční brýle Oakley – technologie rámů a stranicSluneční brýle Oakley jsou s oblibou používané mezi sportovci, Je to zejména jejich vysokou kvalitou a unikátními technologiemi, které usnadňují používání slunečních brýlí a významně zlepšují kvalitu viděného obrazu. Se slunečními brýlemi Oakley si navíc můžete být skutečně jisti, že jsou vaše oči spolehlivě chráněné vůči všem druhů UV záření.

Sluneční brýle Oakley jsou vyrobeny ze speciálního
materiálu nazývaného O Matter™, který je ultra lehký, velice flexibilní, odolný a firma Oakley si jej nechala patentovat. Výhradně jej tak vyrábí a používá pouze Oakley a nikde jinde na tento materiál nenarazíte. Materiál O Matter™ je také unikátní tím, že neztmavne pod vlivem slunečních paprsků.

Další zajímavou technologií, kterou jsou sluneční brýle Oakley opatřeny, je unikátní materiál Unobtainium™. Jedná se o speciální materiál připomínající gumu, která je velmi přilnavá a porézní. Materiál Unobtainium™ se nejčastěji na brýlích Oakley nachází v místě, kde se obruby brýlí dotýkají hlavy u uší. Díky tomuto materiálu vám brýle jen tak nesklouznou z nosu, když se zpotíte. Naopak má materiál Unobtainium™ tu vlastnost, že v případě kontaktu s vodou i potem ještě více přilne k obličeji. Tuto funkci tak zajisté velmi ocení všichni sportovci.

Velmi praktickou vychytávkou, kterou sluneční brýle Oakley mají, je také unikátní princip Three-Point Fit, díky kterému se brýle Oakley dotýkají pouze na třech místech hlavy: na nose a na dvou místech nad ušima. Můžete si tak všimnout, že nožičky brýlí Oakley nejsou zakřivené jako většina brýlí, ale naopak jsou rovné. Díky systému Three-Point Fit brýle perfektně drží na hlavě, aniž by způsobovaly otlaky Můžete je nosit po celý den a téměř je neucítíte.

Žádné komentáře:

Okomentovat