neděle 20. září 2015

Sluneční brýle Vogue Crystal Colors – transparentní vzhled a intenzivní barvyDámské sluneční brýle z kolekce Vogue Crystal Colors jsou svěží a zářivé jako křišťály! Tyto sluneční brýle se vyznačují polotransparentními obrubami, které jsou čím dál tím více populárnější. Značka Vogue se rozhodla tento trend posunout ještě dál a k obrubám brýlí přidala velmi výrazné barvy stranic! Brýle Vogue Crystal Colors jsou tak dostupné ve čtyřech plných a jasných barvách, které rozjasní váš vzhled! 

Vybírat můžete navíc z různých tvarů obrub. Zvolit lze například sluneční brýle s kulatými obrubami anebo s rámy oválnějšího nebo čtvercového tvaru. Sluneční brýle Vogue Crystal Colors jsou velmi lehké pro nošení a jejich ladné linie společně se zářivými barvami si okamžitě zamilujete!

Sluneční brýle Vogue Crystal Colors se díky svému svěžímu letnímu vzhledu perfektně hodí pro nošení na pláži, ale zároveň v nich oslníte i ve městě! S těmito brýlemi budete vždy působit neodolatelně, smyslně a originálně zároveň! 


Sluneční brýle Vogue Crystal Colors jsou vyrobené z lehkého a zároveň kvalitního plastu. Váš zrak spolehlivě před sluncem ochrání jejich kvalitní plastové čočky, které jsou opatřeny barevným gradálem pro komfortní vidění. Vychutnejte si jedinečné živé barvy a ozvláštněte svůj vzhled transparentním efektem s jedinečnými slunečními brýlemi Vogue Crystal Colors!

Žádné komentáře:

Okomentovat