neděle 20. září 2015

Sluneční brýle Vogue Texture CollectionZnačka Vogue nedávno představila tři nové ženské tváře, které se staly předlohou pro exkluzivní řadu slunečních brýlí Vogue Texture Collection. Jsou jimi: Adriana Lima, Deepika Padukone a Liu Shishi. Každá z těchto žen má svůj osobitý styl, který se promítá do nové řady Vogue.

Kolekce slunečních brýlí Vogue, která je inspirovaná přitažlivou modelkou Adrianou Lima, se vyznačuje motivem exotických květin, kterými jsou ozdobeny vnitřní části stranic. Pestré květy tak perfektně symbolizují krásu a atmosféru nespoutané Brazílie, ze které modelka pochází.Sluneční brýle Vogue, pro které se stala múzou populární indická herečka Deepika Padukone, vás okouzlí svými složitými a zároveň velmi jemnými vzory z indického světa. Vnitřek stranic brýlí je ozvláštněn filigránem indického jadeitu. Tento motiv je jako stvořený pro ženy milující nadčasovost a individuální styl. 

Jedinečné modely slunečních brýlí Vogue, které symbolizují strhující čínské umění, vás nadchnou jedinečným motivem třešňových květů, které se nacházejí na vnitřku stranic. Osobností, která stojí za vznikem této kolekce je čínská herečka Liu Shishi, jejích přirozená elegance, bystrost a jemnost perfektně koresponduje s designem této kolekce brýlí.

Žádné komentáře:

Okomentovat