středa 30. září 2015

Vogue Colorbands – pruhy z módy jen tak nevyjdou!Značka Vogue vnáší do světa brýlí originalitu, hravost i ženskost. Nyní přišla s nápadem ozvláštnit své sluneční i dioptrické brýle pestrobarevnými pruhy, které vás okamžitě uchvátí!

Oblíbené pruhy z módy jen tak nevyjdou a jsou stále více a více populární. Důkazem je nová kolekce brýlí Vogue Colorbands, která je pruhy přímo posetá. Barevné pruhy se nacházejí na stranicích brýlí, kde jsou podle odstínu barvy uspořádány v řadě za sebou. Díky tomu vzniká neobyčejně dynamické efekt, který je určený všem ženám, jenž rády experimentují v módě a nebojí se pestrých barevných kombinací. 

  
Pruhy na stranicích brýlí tak můžete nejen barevně sladit s vaším oblečením, ale také můžete těmito brýlemi šikovně oživit nenápadný šedivý outfit! Jakou variantu zvolíte, je jen na vás a vaší aktuální náladě!
Pestrobarevné pruhy na stranicích jsou velmi hravé a sexy. 

V nabídce Vogue naleznete nejen brýle s výraznými barevnými pruhy, ale také elegantní modely, které v sobě kombinují nenápadnější barvy, jako jsou například odstíny šedé či hnědé.. Každá žena si tak v nové kolekci zajisté spokojeně vybere dle svého stylu. Se slunečními a dioptrickým brýlemi Vogue Colorbands se vždy budete cítit výjimečně a moderně!

Žádné komentáře:

Okomentovat