čtvrtek 29. října 2015

Sluneční brýle Oakley LatchSluneční brýle Oakley jsou svými technologiemi výjimečné nejen mezi sportovními brýlemi, ale také dokážou zaujmout svými lifestylovými modely, jako jsou například nové sluneční brýle Oakley Latch, které zajišťují komfortní ochranu zraku před UVA, UVB, UVC zářením a modrým světlem, jsou velmi pohodlné a dokážou zaujmout svým originálním designem!

Sluneční brýle Oakley Latch byly navržené ve spolupráci s předními světovými osobnostmi skateboardingu, jako je Sean Malto, Atiba Jefferson, Curren Caples a Eric Koston.

Díky této jedinečné spolupráci tak vznikly velice kreativní sluneční brýle, které vás nadchnou naprosto unikátním patentem. Jedná se o praktický připínací klip, který umožňuje nosit brýle zavěšené na tričku či na mikině, aniž by vám spadly na zem. 

Sluneční brýle Oakley Latch vám tak nejen že poskytnou dokonalou ochranu před slunečními paprsky, ale také oceníte jejich praktický klip umožňující nosit brýle bezpečně připevněné na oblečení tehdy, pokud je zrovna nepotřebujete. Připínací klip se nachází na vnitřní části stranic. Na první pohled klip vůbec není vidět, je velmi nenápadný a navržen tak, aby vám při nošení nijak nepřekážel.

Tento unikátní způsob připevnění brýlí se skvěle hodí pro chvíle, kdy například vejdete do místnosti, anebo když jste venku a začne se stmívat. S tímto připínacím klipem se tak nemusíte bát, že by vám brýle spadly na zem a rozbily se.

Sluneční brýle Oakley Latch jsou k dispozici v různých barevných provedeních. Opatřené jsou kvalitními plastovými čočkami, přičemž některé jsou polarizované. V nabídce naleznete také sluneční čočky se speciální vrstvou iridia, což je zrcadlová vrstva, která přispívá k jasnému a ostrému obrazu a eliminuje rušivé odlesky. 

Se slunečními brýlemi Oakley Latch se budete cítit moderně a uvolněně za každé situace!

Žádné komentáře:

Okomentovat