pondělí 21. prosince 2015

Lyžařské brýle OakleyLyžařské sluneční brýle Oakley spolehlivě ochrání váš zrak před škodlivým UV zářením i před rušivými světelnými odlesky. Zároveň prohlubují kontrastní vidění a zajišťují ostrý obraz bez zkreslení. Na hory jsou tedy ideální volbou!

Tyto pánské lyžařské brýle se vyznačují spolehlivostí a pohodlím. Rámy brýlí mají trojitou fleecovou pěnu, která zamezuje nepříjemným otlakům od brýlí a zároveň dokonale odvádí pot. Díky svému tvaru jsou kompatibilní s většinou helem. Ideální jsou pro lyžování i pro snowboard. Opatřeny jsou nastavitelným popruhem, který je posilikován. Brýle jsou dodávány s 2 vyměnitelnými skly pro různé světelné podmínky.

Lyžařské brýle Oakley Canopy mají velice pevný a odolný rám a zároveň jsou vysoce flexibilní a přizpůsobivé. Skla disponují úpravou proti zamlžování. Trojitá obličejová pěna spolehlivě odvádí pot. Plně kompatibilní s helmou a s většinou dioptrických brýlí. Nastavitelný popruh brýlí je posilikován. Ideální jsou pro lyžování i pro snowboard.

Dámské lyžařské brýle, které svým tvarem skel umožňují maximální periferní vidění ve všech směrech.  Rámy brýlí mají trojitou fleecovou pěnu, která zamezuje nepříjemným otlakům od brýlí a zároveň dokonale odvádí pot. Díky svému tvaru jsou kompatibilní s většinou helem. Ideální jsou pro lyžování i pro snowboard. Opatřeny jsou nastavitelným posilikovaným popruhem. Skla brýlí jsou velice dobře odvětrávaná a na vnitřní straně jsou navíc opatřeny speciální protizamlžovací vrstvou.

Žádné komentáře:

Okomentovat