středa 27. února 2019

Jaké sluneční brýle se budou nosit v roce 2019?V roce 2019 budou pokračovat oblíbené trendy brýlí z loňského roku a zároveň se můžete těšit i na nové designy.

Na módních přehlídkách pro jaro/léto 2019 se staly hitem aerodynamické sluneční brýle inspirované brýlemi pro snowboard. Vyznačují se tím, že jsou vyrobeny z jednoho kusu ochranného plastu a kryjí nejen oči, ale také prostor mezi očima. Současně s tímto novým trendem se budou letos nosit sportovní oversized brýle, a to v kombinaci nikoliv se sportovním, ale s elegantním oblečením.

Stejně jako loni i tento rok rozhodně nešlápnete vedle, pokud si pořídíte brýle s kulatými obroučkami. K tomuto legendárnímu tvaru obrub ovšem letos přibyl i extravagantnější trojúhelníkový tvar.


Ve velkém se letos budou nosit sluneční brýle ve tvaru kočičích očí nebo motýlka. V módě ale také budou vodorovně úzké čočky ve tvaru obdélníku.

Co se týká barev, letos jsou trendem především výrazně červené obruby nebo obruby se vzorem. Populární barva čoček je tentokrát černá nebo žlutá.
Žádné komentáře:

Okomentovat